10 pytań o Rivendo.pl

Rivendo.pl to serwis, w którym sprzedasz książki, płyty CD, koncerty na DVD, płyty gramofonowe, Blu-Ray filmy oraz seriale na DVD i Blu-Ray. Książki muszą być conajmniej w dobrym stanie, płyty bez rys (dopuszczamy pojedyńcze mikroryski) Najpierw należy zrobić zdjęcia i przesłać je poprzez proste zgłoszenie na stronie. Serwis przesyła ofertę odkupienia. Po akceptacji należy spakować przedmioty, które za darmo odbierze kurier. Przesyłka trafia do Rivendo.pl i wypłacana jest należność.
Nie ma ograniczenia ilości przesłanych przedmiotów do sprzedaży. Przesyłając zgłoszenie z bardzo małą ilością przedmiotów (np. książek) należy wziąć pod uwagę, że Rivendo.pl nie będzie mogło ich odkupić ze względu na zbyt duże koszty logistyczne.
Staramy się odpowiadać jak najszybciej, często następnego dnia. Oferty sprzedaży przygotowujemy rzetelnie dlatego czasem czas odpowiedzi może wydłużyć się maksymalnie do kilku dni.
Przedmioty wybrane przez serwis Rivendo.pl należy spakować. Paczkę lub paczki za darmo odbierze kurier w uzgodnionym terminie.
Serwis jest całkowicie bezpłatny a dodatkowo możesz zarobić przy minimalnym wysiłku. Przesyłasz zdjęcia a od Rivendo.pl za darmo otrzymasz propozycje odsprzedania przedmiotów.
Rivendo.pl proponuje najlepsze z możliwych cen odkupienia zbędnych przedmiotów. Ceny ustalane są na podstawie aktualnych tendencji rynkowych. Zaletą takiej formy sprzedaży jest oszczędność czasu i ryzyka nie sprzedania konkretnych przedmiotów samodzielnie. Z doświadczenia wiemy, że korzystając z naszych usług oszczędzając czas uzyskają Państwo podobną kwotę lub wyższą. Rivendo.pl kupuje wiele przedmiotów sprzedając je w dużym przedziale czasowym jako wyspecjalizowana firma.
Rivendo.pl nie prowadzi usługi wyceny. Jeśli nie chcesz sprzedać swoich przedmiotów prosimy nie przesyłać zgłoszenia.
Pieniądze wypłacamy w dniu otrzymaniu przesyłki po sprawdzeniu zawartości.
Istnieje taka możliwość, prosimy jednak o przesłanie wcześniej zgłoszenia ze zdjęciami abyśmy razem uzgodnili jaka forma będzie najlepsza.