Filozofia Rivendo

Filozofia Rivendo

Odnajdź spokój, odsprzedaj na Rivendo.pl

Stworzyliśmy serwis, który nie tylko odkupi przedmioty, dla których wyczerpało się miejsce w Twoim domu. Z nami odnajdziesz coś więcej niż wolną przestrzeń i dodatkowe pieniądze. Odkryj zupełnie nowy wymiar, który wiąże się z przedmiotami.

Spróbuj razem z nami znaleźć nowy dom dla już przeczytanych książek, nietrafionych prezentów, płyt pozostających poza Twoją sferą zainteresowań. Nie musisz już poszukiwać antykwariatów, skupów książek i bibliotek, które zechcą przyjąć Twoje książki lub płyty. Nie zapełniajmy kolejnych szafek, pudeł i strychów. Dajmy żyć kulturze zapisanej na papierze, wypalonej na płytach w znaczeniach nadawanych przedmiotom.

Latami gromadząc rozmaite przedmioty nie zdajemy sobie sporawy jak przeszłość nie pozwala nam cieszyć się dniem dzisiejszym. Niech Twoje przedmioty odnajdą nowe historie w nowych domach.

Zmieniasz mieszkanie, odziedziczyłeś księgozbiór, czas na remont? Rivendo jest odpowiedzią na Twoje pytanie co dalej z historiami, które dla Ciebie minęły. Książki, płyty z muzyką, obejrzane seriale, pocztówki przedwojenne sprzedaj z Rivendo.pl

To jest właśnie ten czas. Pozwólmy żyć przedmiotom, odnajdźmy nowe inspiracje. Sami sięgnijmy po więcej...